NIKON NIVO C

Naujos kartos Nikon Nivo C elektroniniai tacheometrai tai lengvi, patikimi ir tvirti prietaisai. Kadangi prietaisuose sumontuota visame pasaulyje žinoma Nikon optika, įdiegta Spectra Precision Survey Pro programinė įranga, tai leidžia kokybiškai ir tiksliai atlikti visus reikiamus geodezinius ir kadastrinius matavimus. Kadangi Nikon Nivo C prietaisai yra lengvi, juos bus paprasta transportuoti iš vienos matavimo vietos į kitą. Kokybiškos ir visame pasaulyje žinomos Nikon optikos pagalba, per žiūroną atvaizduojami vaizdai yra matomi ryškiai ir aiškiai, net ir prastomis oro sąlygomis. Nikon NIVO prietaisu atstumą su lazeriu galima matuoti iki 300m. Taip pat yra galimybė prietaise įmontuoti lazerinį centryrą, kuris pagelbės atliekant paruošiamuosius darbus prieš matavimą.

Nikon Nivo C serijos prietaisuose įdiegta Windows CE operacinė sistema, kuri yra valdoma aktyvaus liečiamo ekrano pagalba. Taip pat geodezinių ir kadastrinių matavimų atlikimui yra įdiegta Spectra Precision Survey Pro programinė įranga, kuri leis tiksliai, greitai ir patikimai atlikti tiek geodezinius matavimus, tiek matavimus atliekamus statybos aikštelėse.

Privalumai

· 2”, 3” arba 5” kampų matavimo tikslumas.

· Atstumo matavimo tikslumas ~ 2 – 3 mm.

· Atstumo matavimo su lazeriu galimybė iki 300m.

· Du ekranai.

· Kokybiška, pasaulyje pripažinta NIKON optika.

· Dvi keičiamos ličio jonų baterijos.

· Kompaktiški, atsparūs ir lengvi prietaisai.

· Integruota bevielio ryšio „Bluetooth“ technologija.

· Integruota USB jungimosi technologija.

· Papildomai komplektuojamas lazerinis centryras.

1. Balti gerai atspindintys objektai (KGC 90%). Matuojamas atstumas priklauso nuo taikinio ir aplinkos sąlygų

2. ±(3+3 ppm × D) mm –20 °C to –10 °C, +40 °C to +50 °C

3. Matavimo laikas labai priklauso nuo matuojamo atstumo ir aplinkos sąlygų. Pradinis matavimas gali būti atliekamas keleta sekundžių ilgiau, nei nurodyta techninėse specifikacijose.

4. Baterijų darbo laikas pateiktas dirbant +25oC temperatūroje. Baterijos darbo laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų ir baterijos nusidėvėjimo.

Priedai
DokumentasAprašymasDydisModifikuota
Atsisiųsti (014_Nivo_C.pdf)014_Nivo_C.pdfNIKON NIVO C BROŠIŪRA404 Kb2015-07-13 18:07