F6


MobileMapper 20 GIS GPS imtuvas, pasižymintis funkcionalumu ir savybėmis, kurios reikalingos produktyviam ir tiksliam duomenų rinkimo, inventorizavimo ir administravimo darbui. Priešingai nei mėgėjiški imtuvai, šis imtuvas komplektuojamas kartu su patogia ir populiaria GIS programine įranga. Imtuve atvira Windows Mobile 6.5 operacinė sistema, tad imtuvas puikiausiai suderinamas ir su kitomis programinėmis įrangomis, kurios skirtos Mobile tipo įrenginiams.

Tai nepriekaištingas kainos ir kokybės mobilus GPS imtuvas visiems, kurie naudojasi GIS teikiamais privalumais.


Lengvas ir paprastas naudotis

Imtuve Windows Mobile 6.5 operacinės sistemos vartotojo aplinka, tad viskas labai panašu į asmeninį kompiuterį, kuriuo naudojatės darbe ar namuose. Didelės raiškos lietimui jautriame ekrane aiškiai atvaizduojamos piktogramos, bei duomenys, kuriuos inventorizuojate.

GIS programinės įrangos meniu intuityvus, paliekant matomas tik pagrindines komandas. Tad vienu spustelėjimu pradėsite fiksuoti reikiamą informaciją. Visa kita paprasti ir vienkartiniai programinės įrangos nustatymai.


Koordinačių nustatymo tikslumas

  • 1-2 metrų horizontalus tikslumas realiu laiku (SBAS)

  • < 0.5 m atlikus post-processing (užsakoma papildomai)

Tikslus imtuvas ne tik plotų skaičiavimui

Imtuve integruotas naujos kartos SiRFstarIII modulis, realiu laiku suteikiantis 1-2 metrų tikslumą. Be to imtuvas turintis profesionalią GIS programinę įrangą suteiks papildomo funkcionalumo atliekant lauko darbus.


Priešingai nei mėgėjiško tipo imtuvuose, MobileMapper 6 imtuvo programinėje įrangoje yra fiksuojama papildoma informacija, kuri suteikia galimybę analizuoti surinktus duomenis, taškuose fiksuoti galimą paklaidą, apskaičiuoti fiksuojamo taško vidurkį, kurti duomenų laukus skirtus atributams. Realiu laiku renkant duomenis, nesvarbu ar tai būtų plotas, ar taškas ar linijinis objektas, bus nepaprastai svarbūs šie išskirtiniai MobileMapper 20 kaupiami ir atvaizduojami parametrai, kurie nepateikiami mėgėjiško tipo GPS imtuvuose, o atliekant lauko darbūs yra svarbūs ir stipriai įtakoja rezultatą:

  • Darbas su *.shp, *.dxf, *.mif ir *.csv tipo duomenimis. Imtuvo GIS programinėje įrangoje turite galimybe išsaugoti atliekamus darbus *.shp, *.dxf, *.mif bei *.csv tipo rinkmenose, taipogi juos ir užsikrauti. Taip imtuve kaupiami duomenys yra suderinami su dauguma braižomųjų programų be papildomos programinės įrangos.

  • Fiksuojamo pozicijos vidurkis. Imtuvu žymint tašką yra galimybė koordinatę nustatyti ypatingai tiksliai. Tereikia imtuve nustatyti laiko intervalą, kurio metu bus fiksuojama taško koordinatė, o jau pabaigoje bus paskaičiuojama ir fiksuojama taško koordinatė.

  • PDOP, HRMS, VRMS - kokybės ir prognozuojamo tikslumo indikatoriai visada aiškiai matomi matavimo metu.

Pritaikytas darbo sąlygoms

Imtuvas sukurtas atsižvelgiant į darbo sąlygas, kurioms jis taikytas. Tai ne tik oro temperatūra (galite dirbti nuo -10°C iki 60°C), bet ir atsparumas drėgmei suteikiant imtuvui IP54 standartą. Imtuvas padengtas guma, o lietimui jautrus ekranas integruotas giliau korpuse, taip maksimaliai apsaugant imtuvą nuo smūgių.


Rankinis imtuvas kompaktiškas ir tesveria 380 gramų su baterija. Tad kur ir kokiomis sąlygomis besinaudotumėte imtuvu, jis puikiausiai atliks savo funkciją.


Šiuolaikiškai funkcionalus

Imtuvas be navigacinių galimybių, aukštų techninių charakteristikų pasižymi šiuolaikišku funkcionalumu:

  • GSM/GPRS, Bluetooth, WiFi
  • Fotokamera
  • 600 MHz procesorius
  • 3.5 colio ekranas
  • 256 SDRAM, 512 MB Flash, Micro SDHC (iki 32GB) atmintis