NIKON NIVO M

Nikon Nivo M elektroninis tacheometras su lazeriniu atstumų matuokliu – greitas, tikslus ir funkcionalus prietaisas, puikiai tinkantis tiek matavimams statybų aikštelėje, tiek kadastriniams ar topografiniams darbams.

Kokybiška, visame pasaulyje žinoma Nikon optika ir tvirta konstrukcija pasižymintis Nikon Nivo M elektroninis tacheometras yra atsparus aplinkos poveikiams. Užtikrinantis greitus ir kokybiškus matavimus, naujausių technologijų pagalba matavimai gali būti atliekami vos per 0,8 s. Programinė įranga įdiegta Nikon Nivo M prietaise yra paprasta ir greitai įsisavinama. Tai padeda greitai, tiksliai ir kokybiškai atlikti visus geodezinius ar kadastrinius matavimus ir peržiūrėti, redaguoti ar tiesiog tvarkyti turimus matavimų duomenis.
Nikon Nivo M prietaise montuojamos dvi ličio jonų baterijos, kurių veikimo laikas iki 62 val. (2“ kampų matavimo tikslumą turinčio prietaiso) ir iki 31 val. (5“). Šis privalumas leis dirbti ilgiau, net neturint galimybės po darbo dienos įkrauti prietaiso baterijų.
Privalumai
· 2”, 3” arba 5” kampų matavimo tikslumas.
· Atstumo matavimo tikslumas ~ 2 – 3 mm.
· Atstumo matavimo su lazeriu galimybė iki 300m.
· Kokybiška, pasaulyje pripažinta NIKON optika.
· Dvi keičiamos ličio jonų baterijos.
· Ypatingai lengvi vos 3,9 Kg sveriantys prietaisai.
· Baterijos veikimo laikas iki 62 val.
· Kompaktiški, atsparūs ir lengvi prietaisai.
· Papildomai komplektuojamas lazerinis centryras.
· Papildomai komplektuojama bevielio jungimosi technologija „Bluetooth“.
Techninės charakteristikos

1. Balti gerai atspindintys objektai (KGC 90%). Matuojamas atstumas priklauso nuo taikinio ir aplinkos sąlygų

2. ±(3+3 ppm × D) mm –20 °C to –10 °C, +40 °C to +50 °C

3. Matavimo laikas labai priklauso nuo matuojamo atstumo ir aplinkos sąlygų. Pradinis matavimas gali būti atliekamas keleta sekundžių ilgiau, nei nurodyta techninėse specifikacijose.

4. Baterijų darbo laikas pateiktas dirbant +25oC temperatūroje. Baterijos darbo laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų ir baterijos nusidėvėjimo.

1. Balti gerai

Priedai
DokumentasAprašymasDydisModifikuota
Atsisiųsti (015_Nikon_Nivo_M.doc.pdf)015_Nikon_Nivo_M.doc.pdf 384 Kb2015-07-13 18:21